מוצר בטון לבית

מוצר בטון לביתמי מכם שמכיר את החומר הנקרא בטון משווה אותו בדרך כלל לבטון רגיל המשמש אותנו לבניית בתים ומבנים שונים. 

ובכן מדובר למעשה באותו חומר גלם רק שבשנים האחרונות החל טרנד חדש בעולם עיצוב הפנים והוא יצירה של מוצרי בטון לבית מסוגים שונים ולעתים גם מאוד שימושיים ולא רק דקורטיביים. 

מוצרים אלו יכולים לשמש אותנו עבור פרטי נוח, לשיפור הדקורציה וכן גם מבחינה פונקציונאלית במקרים מסוימים. בסלון, במטבח, על הקירות, בתקרה, בבית ובגינה. הכירו את מוצרי הבטון וסגנון עיצוב חדש ויפיפה.

מוצרי בטון לבית לשיפור הדקורציה:

בטון הוא חומר גלם חזק מאוד והוא מורכב מכמה חומרי גלם אחרים. בעזרת בטון ניתן לצקת ולפסל כמעט כל דבר. אנו רואים בתים, בניינים, מרצפות, מדרכות, חומות, כבישים, קירות ועוד דברים רבים מבטון ובכל מקום שאליו אנו הולכים. 

כיום מוצרי בטון לבית הם טרנדיים מאוד וכי תוכלו למצוא רהיטים, גופי תאורה, אדניות לעציצים, ואזות לפרחים, קופסאות אחסון, שולחנות, כיסאות ועוד מגוון רחב של פריטים העשויים בטון ויכולים לשדרג מהותית את מראה הבית מבחינה דקורטיבית. דוגמאות נוספות יכולות להיות: מתקן לנרות, אותיות HOME או LOVE מבטון, כיורים מיוחדים ומעוצבים מבטון, מתקן לסכום בתוך מגירת הסכום במטבח, אהילים מעוצבים מבטון, מידוף מבטון, פסלים ופסלונים מכל מיני סוגים, ועוד מגוון דברים אפשריים.

עיצובי בטון לגינה:

הגינה שלנו הוא אחד המקומות שאנו הכי אוהבים ויכולים להתחבר אליהם, זאת בהנחה שהגינה מעוצבת כרצוננו כמובן ואנו יכולים לשבת בה וליהנות ממזג האוויר, מהשקט ומהאווירה. עיצובי בטון לגינה גם כן נכללים תחת מוצרי בטון לבית רק שבגינה העיצובים מעט שונים. 

לצד עיצובים כמו אדניות לפרחים ואפילו ספסלים ופינות ישיבה, ניתן להשתמש בבטון כדי להכין עיצובים מדליקים בהרבה. ניתן לפסל דברים מיוחדים לגינה, להכין מזרקה מיוחדת ועוד. כאשר מדובר על עיצובי בטון לגינה בהחלט ניתן להוסיף מדרגות, שבילים ואפילו שבילי דרך מאבנים. 

ניתן להשתמש גם עם בומנייט ולעצב את השבילים, המדרגות ורצפות הבטון בגינה ולשפר את הדקורציה.

רצפות, קירות ומדרגות – לא מה שחשבתם:

בסופו של דבר בטון זה בטון וכמובן שהוא חומר גלם מדהים וניתן לעשות ולייצר עמו דברים רבים לבית ולגינה, הרי שעבור רצפות, קירות ומדרגות הוא יכול להתאים בצורה האולטימטיבית. בכל אלה אנו מחפשים חומר חזק ויציב ולכן עושים שימוש בבטון לרוב. 

בזכות ההתפתחות בעולם הבניה והעיצוב והפיכתם של קבלנים רבים ליצירתיים ומוכשרים יותר בתחום, אחד הדברים שלמדו הוא להכין עיצובים מבטון. זה יכול להיות באמצעות מיקרוטופינג, באמצעות בומנייט (בטון מוטבע) או באמצעות החלקת בטון. בעל הבית בוחר את הסגנון המועדף עליו. 

גם רצפה לבריכה בחצר או חניה דקורטיבית יכולים להיכלל תחת מוצרי בטון לבית ולגינה. אלה אפילו לא פחות פופולריים מאדנית לפרחים או אהיל למנורה.

מדוע דווקא השימוש בבטון?

מלבד היותו חומר גלם חזק שלא נוטה להישבר בקלות הרי שאמצעות הטכנולוגיה והידע של היום ניתן לבצע איתו אינספור דברים. החל מפריטים קטנים ועד פריטים גדולים, לבית ולגינה, מתשתיות ועד פרטים דקורטיביים. 

ניתן להחליק את הבטון ולבצע שיפורים עד לרמת גימור מושלמת כמו כל רהיט מחומרי גלם אחרים. עבור אנשים רבים זוהי הבחירה האולטימטיבית.

סרטון על מוצרי בטון לבית