בטון בשטחים ציבוריים

Polished concreteעבודות בטון משמשות אותנו כמעט בכל דבר ובכל מקום. לא רק במה שקשור לעולם הבניה אלא גם לעיצוב, לאדריכלות ולתשתיות. ניתן לחלק את הבטון לכמה חלקים: יציקת רצפות מוחלקות, רצפות עיגון ורצון בעלות שיפועים.

לכל אחד מהסוגים הללו יש שימושים שונים כמובן ואלה מותאמים כמובן לשימושים הללו ובסיטואציות מסוימות. בטון מלוטש מאוד פופולרי במפעלים ושטחים מסחריים אולם לאחרונה גם בבתים פרטיים, גינות, פארקים ומקומות רבים אחרים.

סוגים שונים של בטון:

  • רצפות מפולסות ומוחלקות – רצפות בטון מוחלק אלו חזקות ועמידות מאוד. הן טובות בעיקר עבור מפעלים, מתחמים צבאיים, כבישים ומתחמים בהם יש שינוי של מכונות כבדות. קל ונוח לנקות ולתחזק משטחים אלו.
  • בטון בעל שיפוע – משמש במקומות רבים, בעיקר מקומות בתנאי לחות ורטיבות גבוהים כמו מחלבות, מפעלים, מטבחים ועוד.
  • תשתיות מיוחדות – עבור חדרי קירור, חדרי הקפאה, מפעלים תעשייתיים מסוגים שונים, מרכז לוגיסטי ועוד.

מתי משתמשים בדרך כלל בבטון מלוטש?

בטון מלוטש הנה סוג נוסף של ריצוף בטון בומנייט והוא פופולרי מאוד כיום. עושים בו שימוש בעיקר במבנים שונים, מסדרונות, משרדים ולעתים גם בבתים פרטיים.

מקומות נוספים שבהם תוכלו לראות המון בטון מלוטש הם כבישים, תשתיות, גשרים וכד'.

הבטון משמש הן כדרך העיקרי והן כתיקון לתשתיות הקיימות. הבטון המלוטש משמש כתבנית של כל המבנה או הפרויקט ולכן מפקחי הבנייה והקבלנים שמים דגש גדול על ביצוע עבודה זו כמו שצריך.

יציקה של בטון מלוטש:

שלב 1 – הכנת התשתית: בשלב הראשון נבצע את ההכנה של השטח. כמובן בהתאם לסוג המשטח שהולך להיבנות. יש הבדל בין הכנות ליציקת כביש לבין בניית גשר לבין יציבה של שטח בטון מלוטש בגינה או בבית. את העבודה מבצעים העובדים המקצועיים של הקבלן כמובן.

שלב 2 – יציקת הבטון: בשלב השני מבצעים את יציקת הבטון כמו יציקת בטון רגילה רק עם התמהיל הנדרש עבור בטון מלוטש ברמת גימור מושלמת.

שלב 3 – ליטוש: כעת לאחר יציקת הבטון נבצע את הליטוש באמצעות טכניקות ליטוש מיוחדות ומכשור מתאים. הליטוש יכול להתבצע על משטחי בטון חדשים אך גם על משטחים קיימים ישנים יותר. רמת הגימור הסופית תסייע בשמירה על צורתו של הבטון לאורך שנים רבות ללא צורך בתחזוקה שוטפת. קל ונוח לנקות את הבטון המלוטש.

שלב 4 – מריחת סילר: הסילר הוא חומר מיוחד שמורחים על סוגי בטון שונים כמו גם על בטון מלוטש. הסילר מסייע בשמירה מפני חדירת מים, רטיבות ויצירת סדקים ובקעים בבטון. כמו כן החומר מספק מראה מבריק ומשויש.

עבודה מקצועית ובטוחה לאורך כל שלבי הביצוע:

חברתנו מתמחה ביציקת בטון מיוחדות לרבות יציקת בטון מלוטש. העבודה צריכה להתבצע בצורה מקצועית ובטוחה בכל שלב שלה, החל מהדרכת האנשים במקום ושמירת מרחק משטח העבודה ועד לעבודה בטוחה ומקצועית של העובדים במקום.

חשוב לעבוד עם אנשים אמינים וחברות טובות, תלמדו מהניסיון שלנו. זיוף בעבודת הבטון המלוטש עשויה לגרום לנזק לבעליו, הבטון עשוי להיבקע, עשבים עשויים לגדול מהאדמה עד מעל גובה הבטון והוא מאבד את הייחודיות שלו. 

לכן, אנו ממליצים ליצור איתנו קשר, אשר מנסיונם האישי של הלקוחות, נספק לכם שירות אמין ומקצועי מעל ומעבר.

במקומות כמו כבישים, גשרים ומבנים על קומות חשוב לבצע את עבודת הבטון ברמה הגבוהה ביותר כיוון שהנזק במקומות כאלו יכול להיות אפילו גרוע יותר.

סירטון על בטון מלוטש