טיפים לשיפור החניה שלכם באמצעות בטון

בטון

בטון הוא החומר החזק ביותר הקיים בבנייה כיוון שיוצקים אותו על פי רמת השקיעה הנדרשת ומעניקים לו זמן להתייבש. בדרך זו הוא הופך לגוש בטון מאסיבי ויציב שנותר כך לאורך שנים רבות. לאור היתרונות הרבים של חומר זה ששימש עד עתה להקמת היסודות של מבנים שונים, החלו בשנים האחרונות להשתמש באופציה של בטון מוחלק גם למטרות נוספות. קיימת חשיבות רבה לבצע עבודות מסוג זה רק על ידי אנשי מקצוע מיומנים שעוקבים בדריכות אחר מהלך היציקה דקה אחר דקה כדי שיוצר משטח אחד גדול בגודל הנדרש ושלא תהיה בעיה שהבטון יישבר באחד המקומות עקב יציקה שהיא איננה זהה בכמויות שלה בכל השטח.

אפשר ליצוק בטון מוחלק במקומות שונים אך אחת האופציות הנדרשות ביותר היא ביצוע בטון מוחלק לצורך הקמת חניה. זאת כיוון שלאחר יישור כל השטח באמצעות הליקופטר, ייבוש של השטח והוספת סיילר וקס נוצר משטח חלק ונוח מאד לשימוש הן עבור הרכבים והן עבור הנוסעים שמגיעים לרכב או יוצאים ממנו. לקוחות רבים שמבצעים מחשבון רכב חשמלי מגיעים למסקנה שכדאי להם להזמין חניה מבטון מוחלק עבור הרכב החשמלי החדש שהם הזמינו וזאת לאור החיסכון המשמעותי בעלויות השוטפות. כיוון שמדובר במשטח ישר הוא גם אידאלי עבור התקנת עמדת טעינה בחניה עבור הרכב החשמלי וכך נוצרת נוחות מיטבית בעת טעינת הרכב על פי הצורך.

יתרונות של בטון מוחלק

יש סיבות רבות שבזכותן מזמינים לקוחות רבים בשנים האחרונות רצפה מבטון מוחלק כמו לדוגמה:

  • מדובר בעבודה שהיא זולה יחסית ליצירת רצפה מחומרים אחרים.
  • מאד נוח ללכת ולדרך על בטון מוחלק ביום יום וזאת לאחר ביצוע הגימור שיוצר שכבה אחידה.
  • המשטח הוא מאד בטיחותי כיוון שאין בו בליטות וזאת לעומת מדרכה רגילה שבה פעמים רבות יש אבנים שאינן ישרות ולכן לא אחת אנשים מועדים או נופלים. כשיש בטון מוחלק אין מצב של מסוכנות עבור הולכי הרגל.
  • משטח זה הוא עמיד ומאסיבי ואפשר ליהנות מהאיתנות שלו לאורך שנים רבות, ללא צורך בהחלפה של המשטח.
  • משטח מסוג זה מתאים לכל מקום הן בתוך הבית והן מחוצה לו ליצירת מרחבים נעימים ונוחים, הן למקומות ציבוריים כמו אולמות תצוגה, מוזיאונים, אולמות אירועים וגם למקומות חיצוניים כמו פארקים שהבטון המוחלק יוצר שבילי הליכה או מתחמים למטרות שונות.
  • יש אפשרות לצבוע את הבטון המוחלק בכל צבע רצוי.

בטון מוטבע לעיצוב ייחודי

לאחר שמקימים את המשטחים של הבטון המוחלק אשר להטביע בו צורות יוצאות דופן וכך יוצרים מראות קסומים ויפהפיים. זה מתאים בעיקר למקומות ציבוריים כמו פארקים רחבי ידיים, רחבת הכניסה למוזיאון שיהיו בה סמלים הקשורים לצביון של כל מוזיאון ספציפי או ברחובות הערים כדי לתת דגש לנושא מסוים.