דריסקו מלון

כל תייר שמגיע אל העיר תל אביב, בין אם מדובר על אזרח ישראלי או תייר שמגיע ממדינה אחרת, יודע שהסוד לשהות מוצלחת בעיר ובכל עיר אחרת ברחבי העולם הוא מלון מוצלח שיודע לתת שירות ברמה גבוהה ועונה על הציפיות. כאשר אתם מגיעים לנופש בעיר מקסימה, אך מגלים שהמלון הוא לא בדיוק מה שרציתם, הנופש כולו יכול להיהרס.

אמנם, בעיר תל אביב תוכלו למצוא לא מעט מלונות ברמה גבוהה, רובם שוכנים קרוב לשפת הים ומציעים אירוח ברמת חמש כוכבים, שבכל אחד מהם תוכלו למצוא שירות ברמה הגבוהה ביותר.

אמנם, אם אתם מחפשים משהו מיוחד ושונה, שיעניק לחופשה שלכם משהו מיוחד באווירה מיוחדת – כדאי שתכירו את דה דריסקו מלון בוטיק שמשלב בין ישן חדש, ומעניק לאורחים שלו חוויה יוצאת דופן בלב ליבה של העיר תל אביב.

הייחודיות של דה דריסקו מלון בוטיק

כל מי שמבקר בעיר תל אביב יכול להבין למה הפכה להיות המקום המועדף ביותר על תיירים שבאים לארץ הקודש.

העיר אשר שוכנת לחופי הים התיכון מציעה לתיירים בילויים וחוויות במשך כל שעות היממה, ומעניקה לעצמה הצדקה לתואר שבה היא מכונה "עיר ללא הפסקה".

בעיר תל אביב תוכלו למצוא את השילוב האמיתי בין ישן לחדש, בין בניינים רבי קומות המצוידים במיטב הטכנולוגיות החדישות, לבין מבנים עתיקים בעלי סגנון ייחודי, ומאפשרים לתייר להנות במקום אחד מכל העולמות.

דה דריסקו מלון בוטיק הוא ללא ספק המקום שמבטא בצורה הטובה ביותר את השילוב הזה. מדובר על מלון ברמת חמישה כוכבים המעניק לאורחים שלו שירותים של מלון יוקרה, אך המבנה עצמו מורכב משני בניינים עתיקים ומרשימים שעברו פעולות שימור על מנת שלא לפגוע במראה העתיק המיוחד של המבנה והאזור.

עבודות השימור של דה דריסקו מלון בוטיק

עבודות השימור של מלון דה דריסקו הגיעו בעקבות הצורך לחדש את המבנה הישן, לדאוג לבטיחותו של המבנה, ולהתאים אותו לצרכים המתחדשים במאה העשרים ואחת.

את עבודות השיפוץ והשימור ביצעה חברת סיטי בוי המתמחה באיתור והשבחה של נכסי נדל"ן בעיר תל אביב, והיא מבצעת את העבודות בעזרת ניסיונה הרב ואנשי המקצוע המעולים שאיתם היא עובדת.

את התוצאות ניתן לראות בשטח – מבנה המלון נהפך להיות כיום משהו מיוחד שכל מי שעובר בפינת הרחובות אילת ואורבאך בעיר תל אביב, לא יכול שלא לעצור ולהתפעל מהמבנה המיוחד, שבו שוכן מלון הבוטיק דה דריסקו.