סגירת מרפסת עם זכוכיות הזזה למרפסת

חברת צל וילון – פתרונות הצללה וסגירת מרפסת מציעה לכם פתרון לסגירת מרפסת שמש אשר יאפשר לכם ליהנות מהמרפסת שלכם בכל עונות השנה.

סגירת מרפסת עם זכוכיות הזזה למרפסתסגירת מרפסת זכוכית מעניקה לכם פתרון גם לחורף וגם לקיץ – כאשר קר, גשום וסוער תוכלו ליהנות מסגירת חורף למרפסת בעזרת וילון זכוכית אשר סוגר את המרפסת, אך עדיין מאפשר לכם ליהנות מהשהייה במרפסת והנוף הנהדר. וכאשר מגיע הקיץ והשמש הלוהטת הופכת לבלתי נסבלת, הזכוכית למרפסת תאפשר לכם לאטום את המרפסת וליהנות מהמזגן ומבלי לוותר על הנוף המיוחד.

הפתרון שאנו מציעים לכם הוא אינו סגירת מרפסת קבועה, אלא זכוכיות הזזה למרפסת. זהו למעשה וילון זכוכית למרפסת העושה שימוש בזכוכיות נאספות וניתן לפתוח ולסגור אותו בקלות מתי שרוצים. וילון זכוכית למרפסת הוא פתרון קל לשימוש, ממש כמו פתיחת דלת הזזה. הזכוכיות נעות על מסילה ונאספות בצד אחד ומאפשרות לכם ליהנות מאוויר צח מתי שתרצו.

היתרונות והמאפיינים המרכזיים של וילון זכוכית העושה שימוש בזכוכיות נאספות הם: 

  1. גמישות – אין שום צורך בהרכבה או פירוק, אין כאן שום תהליך מסובך ואתם יכולים לסגור ולפתוח את המרפסת מתי שתרצו.
  2. מראה עיצובי נהדר – הזכוכיות הנאספות של חברת צל וילון הן פתרון עיצובי מעולה עם גימורים באיכות הגבוהה ביותר. זהו פתרון מודרני ומתוחכם בעיצוב מינימליסטי אשר נועד לאפשר לנוף להשתקף פנימה בצורה מלאה וללא שום הפרעה. זכוכיות נאספות הן פתרון אשר אינו עושה שימוש בפרופילי אלומיניום החוסמים לכם את הנוף.
  3. זכוכית ”אנטי סאן“ – ניתן להזמין וילון זכוכית למרפסת בציפוי אנטי סאן המספק לכם הגנה מפני קרינת השמש. זכוכית זו מאפשרת לכם להפחית את הטמפרטורות הגבוהות הנגרמות מקרינת השמש והיא יכולה להעניק לכם חיסכון משמעותי בהוצאות המיזוג.
  4. מוצר פרימיום – זכוכיות הזזה למרפסת של חברת צל וילון הן מוצר פרימיום באיכות גבוהה, דבר המבטיח לכם לא רק מראה עיצובי מעולה, אלא גם מוצר עמיד לאורך שנים אשר יכול לעמוד בכל תנאי מזג האוויר.

וכמובן נוף פנורמי  בכל עונות השנה!

אין זה מפתיע שאדריכלים ומעצבים רבים בחרו בווילון זכוכית המבוסס על זכוכיות נאספות עבור עבור וילות, דירות עם מרפסות, פנטהאוזים ואפילו משרדי יוקרה – בשביל לדעת עוד על מיקרוטופינג ושיפוצים, קראו על בטון מוחלק.